CAS21C102KARFC
מק"ט מוצר של DigiKey
399-CAS21C102KARFCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-CAS21C102KARFCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-CAS21C102KARFCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CAS21C102KARFC
תיאור
SFTY 2220 1NF X1 250 / Y2 250 X7
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2220 (5750 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CAS21C102KARFC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y2
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.224‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (5.70 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%