EST227M035AG4AA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-6615-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EST227M035AG4AA
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה mOhm‏160‏ ב-kHz‏100‏ 7000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EST227M035AG4AA דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
420 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
840 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏160‏ ב-kHz‏100‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C