F461AG103J630C
מק"ט מוצר של DigiKey
399-F461AG103J630C-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F461AG103J630C
תיאור
CAP FILM POLYPROP RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF קבלי ציפוי 250V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.512‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (13.00 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.354‏ אינץ' (9.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
סיומת
פיני PC
מתח נקוב - AC
250V
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
630V