PHA225MLP3560QE4
מק"ט מוצר של DigiKey
399-PHA225MLP3560QE4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PHA225MLP3560QE4
תיאור
CAP ALUM HYB 560UF 10-30% 63V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
560 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום אקסיאלי, קופסה 92mOhm 3000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PHA225MLP3560QE4 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-125°C
יצרן
KEMET
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
בתפזורת
מאפיינים
רעידות חזקות
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר נמוך
8.18 A @ 100 Hz
סוג
היברידי
זרם אדווה בתדר גבוה
40.9 A @ 100 kHz
קיבוליות
560 µF
גודל / מידה
קוטר 0.717‏ אינץ' x‏ אורך 1.366‏ אינץ' (34.70‏ מ"מ x‏ 18.20‏ מ"מ)
טולרנס
-10%, +30%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
63 V
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי, קופסה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
92mOhm