TPL0401B-10DCKR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-29677-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-29677-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-29677-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPL0401B-10DCKR
תיאור
IC DIG POT 10K SC-70-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 10k Ohm 1 מעגלים חשמליים 128 יחידות השהיה I2C ממשק SC-70-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPL0401B-10DCKR דגמים
קטגוריה
סוג זיכרון
נדיף
יצרן
Texas Instruments
מתח - הספקה
2.7V ~ 5.5V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±20%
סטטוס החלק
פעיל
מקדם טמפרטורה (אופייני)
22ppm/°C
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
הולך וצר (Taper)
לינארי
מארז ההתקן של הספק
SC-70-6
תצורה
פוטנציומטר
מארז‏ / תיבה
‎6-TSSOP‏, SC-88‏, SOT-363
מספר המעגלים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C