T541X107M025AH6710
מק"ט מוצר של DigiKey
399-T541X107M025AH6710TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-T541X107M025AH6710CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-T541X107M025AH6710DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T541X107M025AH6710
תיאור
CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 25 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏60‏ ב-kHz‏100‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T541X107M025AH6710 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
KEMET
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
X
מתח - נומינלי
25 V