T543X336K050AHW040
מק"ט מוצר של DigiKey
399-T543X336K050AHW040TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-T543X336K050AHW040CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-T543X336K050AHW040DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T543X336K050AHW040
תיאור
CAP TANT POLY 33UF 50V 2917
תיאור מפורט
33 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 50 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏40‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T543X336K050AHW040 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
מתח - נומינלי
50 V