T543X336M050AHW040 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 59
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
33 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 50 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏40‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
T543X336M050AHW040
מק"ט מוצר של DigiKey
399-T543X336M050AHW040TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T543X336M050AHW040
תיאור
33.0UF 50.0V
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
T543X336M050AHW040 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
50 V