T543X336M050AHE040
מק"ט מוצר של DigiKey
399-16373-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-16373-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-16373-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T543X336M050AHE040
תיאור
CAP TANT POLY 33UF 50V 2917
תיאור מפורט
33 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 50 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏40‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T543X336M050AHE040 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
50 V