Z0603C600GPWZT
מק"ט מוצר של DigiKey
399-Z0603C600GPWZTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-Z0603C600GPWZTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Z0603C600GPWZT
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1.8A 45mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Z0603C600GPWZT דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.8A
יצרן
KEMET
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
45mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz