FBMH1608HL600-T
מק"ט מוצר של DigiKey
587-1736-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-1736-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-1736-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FBMH1608HL600-T
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 2.1A 45mOhm
מודלים EDA/CAD
FBMH1608HL600-T דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2.1A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
45mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz