1206B102K202NT
מק"ט מוצר של DigiKey
1763-1102-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1763-1102-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1763-1102-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1206B102K202NT
תיאור
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% ‎2000V (2kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1206B102K202NT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%