KGM31AR73D102KL
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM31AR73D102KLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM31AR73D102KLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM31AR73D102KLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM31AR73D102KL
תיאור
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% ‎2000V (2kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
מתח גבוה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
טולרנס
±10%