0603J1000331FCT
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-0603J1000331FCTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-0603J1000331FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-0603J1000331FCTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0603J1000331FCT
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 (1B)‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
0603J1000331FCT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±1%