0805J6300101JXT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
KEMET
100 pF ±5% 630V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
0805J6300101JXT
מק"ט מוצר של DigiKey
0805J6300101JXT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0805J6300101JXT
תיאור
CAP CER 100PF 630V X7R 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
0805J6300101JXT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±5%