0805Y5000101JET זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
100 pF ±5% 500V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y5000101JET
מק"ט מוצר של DigiKey
0805Y5000101JET-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0805Y5000101JET
תיאור
CAP CER 100PF 500V X7R 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
0805Y5000101JET דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±5%