1206J2K00102KXT
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1047-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1047-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1047-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1206J2K00102KXT
תיאור
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
תיאור מפורט
1000 pF ±10% ‎2000V (2kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1206J2K00102KXT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
טולרנס
±10%