1806J0500204MXTE07
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1806J0500204MXTE07TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1806J0500204MXTE07CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1806J0500204MXTE07DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1806J0500204MXTE07
תיאור
CAP FEEDTHRU 0.2UF 20% 50V 1806
תיאור מפורט
0.2 µF קבלי מעבר (feed through) 50V 2 A 1806‏ (4516 מטרי), 3 פדי PC
קטגוריה
זרם
2 A
יצרן
Knowles Syfer
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
השחל
מארז‏ / תיבה
1806‏ (4516 מטרי), 3 פדי PC
קיבוליות
0.2 µF
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה (מקס')
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50V