NFM41PC155B1H3L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-12576-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-12576-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-12576-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFM41PC155B1H3L
תיאור
CAP FEEDTHRU 1.5UF 20% 50V 1806
תיאור מפורט
1.5 µF קבלי מעבר (feed through) 50V 6 A 9mOhm 1806‏ (4516 מטרי), 3 פדי PC
מודלים EDA/CAD
NFM41PC155B1H3L דגמים
קטגוריה
זרם
6 A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
9mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מארז‏ / תיבה
1806‏ (4516 מטרי), 3 פדי PC
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
קיבוליות
1.5 µF
גובה (מקס')
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מספר מוצר בסיס
מתח - נומינלי
50V