1808YA250151KXTSY2
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1118-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1118-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1118-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1808YA250151KXTSY2
תיאור
CAP CER 150PF 250VAC X7R 1808
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 pF ±10% 250V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1808 (4520 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1808YA250151KXTSY2 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%