CZB1EGTTP121P
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-CZB1EGTTP121PTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-CZB1EGTTP121PCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-CZB1EGTTP121PDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZB1EGTTP121P
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 300mA 500mOhm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
500mOhm
יצרן
KOA Speer Electronics, Inc.
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (מקס')
300mA