CZB1EGTTP121P | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 38 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 120 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 300mA 500mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) (מקס') 500mOhm |
יצרן KOA Speer Electronics, Inc. | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר הקווים 1 | גובה (מקס') 0.024 אינץ' (0.60 מ"מ) |
עכבה @ תדר 120 Ohms @ 100 MHz | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |
דירוג זרם (מקס') 300mA |