RK73G1JTTD1503F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity Passive Product
150 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RK73G1JTTD1503F
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-RK73G1JTTD1503FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-RK73G1JTTD1503FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-RK73G1JTTD1503FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK73G1JTTD1503F
תיאור
RES 150K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RK73G1JTTD1503F דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C