CRCW0603150KFHECP זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KOA Speer Electronics, Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity Passive Product
קיים במלאי: 14,764
גיליון נתונים
150 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRCW0603150KFHECP
מק"ט מוצר של DigiKey
CRCW0603150KFHECP-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0603150KFHECP
תיאור
RES SMD 150K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CRCW0603150KFHECP דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C