RK73G1JTTD4991D זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KOA Speer Electronics, Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 17,328
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
4.99 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RK73G1JTTD4991D
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-RK73G1JTTD4991DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-RK73G1JTTD4991DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-RK73G1JTTD4991DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK73G1JTTD4991D
תיאור
RES 4.99K OHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RK73G1JTTD4991D דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C