ERJ-3RBD4991V זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KOA Speer Electronics, Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
KOA Speer Electronics, Inc.
4.99 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ERJ-3RBD4991V
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERJ-3RBD4991VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-3RBD4991V
תיאור
RES 4.99K OHM 0.5% 1/10W 0603
תיאור מפורט
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C