KUSBX-MM-CS1-B30TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2092-KUSBX-MM-CS1-B30TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2092-KUSBX-MM-CS1-B30CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2092-KUSBX-MM-CS1-B30DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KUSBX-MM-CS1-B30TR
תיאור
USB TYPE C SOCKET, MID MOUNT, BL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)) שקע מחבר 24 Position שפת לוח, מיפתח; הרכבה-משטחית; חור מעבר, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KUSBX-MM-CS1-B30TR דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Kycon, Inc.
מספר היציאות
1
סדרה
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A, 5A, 6.25A
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - נומינלי
30V