06035C104J4T4A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 7,276
גיליון נתונים
קיים במלאי: 81
ישירים
YAGEO
ישירים
Murata Electronics
קיים במלאי: 738
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
06035C104J4T4A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KAM15AR71H104JMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06035C104J4T4A
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%