1812HC222KAT1A אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 82
ישירים
Vishay Vitramon
שדרוג
Vishay Vitramon
2200 pF ±10% ‎3000V (3kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1812 (4532 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.