CX3225SB49152F0HELC1
מק"ט מוצר של DigiKey
478-CX3225SB49152F0HELC1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-CX3225SB49152F0HELC1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-CX3225SB49152F0HELC1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX3225SB49152F0HELC1
תיאור
CRYSTAL 49.1520MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
49.152 MHz ±20ppm גבישים 10pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
תדר
49.152 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±20ppm