KAM15ACG2A331FT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Knowles Syfer
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Murata Electronics
330 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
KAM15ACG2A331FT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KAM15ACG2A331FTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KAM15ACG2A331FT
תיאור
CAP CER 330PF 100V NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
KAM15ACG2A331FT דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±1%