0603J1000331FAT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Knowles Syfer
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
330 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 (1B)‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
0603J1000331FAT
מק"ט מוצר של DigiKey
0603J1000331FAT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0603J1000331FAT
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
0603J1000331FAT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±1%