KC2520Z11.2896C1KX00
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KC2520Z11.2896C1KX00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KC2520Z11.2896C1KX00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KC2520Z11.2896C1KX00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KC2520Z11.2896C1KX00
תיאור
XTAL OSC XO 11.2896MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11.2896 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KC2520Z11.2896C1KX00 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
6.5mA