AW-11.2896MBE-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1652-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-1652-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-1652-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AW-11.2896MBE-T
תיאור
XTAL OSC XO 11.2896MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11.2896 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
15mA