KC2520Z50.0000C1KX00
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KC2520Z50.0000C1KX00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KC2520Z50.0000C1KX00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KC2520Z50.0000C1KX00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KC2520Z50.0000C1KX00
תיאור
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
תיאור מפורט
50 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
KC2520Z50.0000C1KX00 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
8.5mA