KC2520Z60.0000C1KX00
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KC2520Z60.0000C1KX00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KC2520Z60.0000C1KX00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KC2520Z60.0000C1KX00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KC2520Z60.0000C1KX00
תיאור
XTAL OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KC2520Z60.0000C1KX00 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
8.5mA