KGM15AR71A104JT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 0.1UF 10V X7R 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.1 µF ±5% 10V קבלי קרמיקה X7R 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | KGM15AR71A104JT דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±5% | עובי (מרבי) 0.035 אינץ' (0.90 מ"מ) |