KGM15AR71C104JM
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM15AR71C104JMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM15AR71C104JMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM15AR71C104JMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM15AR71C104JM
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM15AR71C104JM דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.032‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.81‏ מ"מ)
טולרנס
±5%