LD025A100BAB2A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-LD025A100BAB2ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-LD025A100BAB2ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-LD025A100BAB2ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD025A100BAB2A
תיאור
CAP CER SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±0.1pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LD025A100BAB2A דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±0.1pF