C0402C100J5GACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0402C100J5GACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0402C100J5GACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0402C100J5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0402C100J5GACTU
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0402C100J5GACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%