LD051A101FAB4A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LD051A101FAB4A
מק"ט מוצר של DigiKey
LD051A101FAB4A-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD051A101FAB4A
תיאור
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LD051A101FAB4A דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.01 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±1%