C0805C101F1GALTU זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 10,323
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
ישירים
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
שדרוג
Knowles Syfer
100 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C0805C101F1GALTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C101F1GALTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C101F1GALTU
תיאור
CAP CER 100PF 100V NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C0805C101F1GALTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±1%