LD055A101FAB2A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
KEMET
100 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LD055A101FAB2A
מק"ט מוצר של DigiKey
LD055A101FAB2A-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD055A101FAB2A
תיאור
CAP CER 100PF 50V NP0 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LD055A101FAB2A דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.01 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±1%