RPF0608331M010K
מק"ט מוצר של DigiKey
478-RPF0608331M010KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-RPF0608331M010KTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RPF0608331M010K
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 10 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 22mOhm 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
יצרן
KYOCERA AVX
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
2.9 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
10 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
22mOhm