SD1206S100S1R0
מק"ט מוצר של DigiKey
478-7807-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-7807-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-7807-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SD1206S100S1R0
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 1A 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 1A הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SD1206S100S1R0 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
1206 (3216 מטרי)
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
850 mV @ 1 A