ATMEGA2560-16AU
מק"ט מוצר של DigiKey
ATMEGA2560-16AU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATMEGA2560-16AU
תיאור
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 100TQFP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATmega רכיבים משובצים IC 8-bit 16MHz ‎256KB (128K × 16)‎ FLASH ‎100-TQFP (14×14)‎
מודלים EDA/CAD
ATMEGA2560-16AU דגמים
גודל EEPROM
‎4K × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎8K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4.5V ~ 5.5V
ממירי נתונים
A/D 16x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
16MHz