SD2010S040S3R0
מק"ט מוצר של DigiKey
478-7814-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-7814-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-7814-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SD2010S040S3R0
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 3A 2010
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 3A הרכבה משטחית 2010/DO-214AC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SD2010S040S3R0 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 40 V
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
2010/DO-214AC
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
500 mV @ 3 A