SD0805S020S1R0 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 20V 1A 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 20 V 1A הרכבה משטחית 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SD0805S020S1R0 דגמים |
קטגוריה | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 200 µA @ 20 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
טכנולוגיה | מארז ההתקן של הספק 0805 (2012 מטרי) |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 20 V | טמפרטורת פעולה - צומת -55°C ~ 125°C |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 1A | מספר מוצר בסיס |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 450 mV @ 1 A |