SMAJ18CA
מק"ט מוצר של DigiKey
478-7054-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-7054-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-7054-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ18CA
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMAJ
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
29.2V מלחץ13.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎SMAJ (DO-214AC)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
13.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
20V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V