SR151C103KARTR2 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 35,797
גיליון נתונים
ישירים
KEMET
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
דומים
דומים
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SR151C103KARTR2
מק"ט מוצר של DigiKey
478-10734-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-10734-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR151C103KARTR2
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±10%